3 porady dotyczące pakowania w podróży służbowej

3 porady dotyczące pakowania w podróży służbowej

Pakowanie się w podróż służbową może być trudne, zwłaszcza kilka pierwszych razy. Łatwo jest przywieźć wszystkie rzeczy, plus buty do dopasowania i po prostu sprawdzić torbę 11-21-14-1. W pewnych okolicznościach ma to sens, ale na typową 3-4-dniową wycieczkę nie ma powodu! Marnuje ona tyle czasu, a linie lotnicze nie do końca mają opinię, że dobrze dbają o rzeczy osobiste. Więc jeśli jesteś wracającym do zdrowia overpackerem, oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w drodze do dobrze zapakowanej torby.

  1. Zapakuj zestaw i dopasuj stroje. W mojej pierwszej podróży służbowej wzięłam cztery oddzielne stroje, każdy z pasującą parą butów. Nic dziwnego, że nie mogłam podnieść torby do schowka nad głową! Teraz moim planem jest zapakować się w szafę na okrycia kapsułkowe, co oznacza, że wszystkie moje elementy mogą być noszone razem w prawie nieograniczonej ilości kombinacji. Oto przykład mojej letniej szafy kapsułkowej, a oto przykład jesiennej, swobodnej szafy kapsułkowej z Putting Me Together.
  2. Przerzuć przybory toaletowe do najmniejszego z możliwych pojemników. W tej niesławnej pierwszej podróży służbowej połowa mojej walizki została zabrana przez wszystkie moje ubrania; druga połowa została zabrana przez mój ogromny zestaw toaletowy. Teraz mogę spakować wszystkie moje płyny do plastikowej torby wielkości kwarty na trzytygodniową wycieczkę! (Prawdopodobnie mogłabym to robić dłużej, ale to najdłużej, jak się starałam.) Do szamponu, odżywki, płynu do mycia ciała i balsamu używam butelek o pojemności 3,4 uncji. Cała reszta idzie w zapasowych pojemnikach na soczewki kontaktowe.
  3. Przynieś tylko trzy pary butów, w tym parę na nogach. Zaplanuj swój strój z wyprzedzeniem i zastanów się, jakie buty przynosisz, a łatwo będzie się trzymać tylko trzech par. W ciągu ostatnich kilku podróży zabrałem ze sobą tylko dwie pary – parę mieszkań i parę butów. To wszystko, czego naprawdę potrzebujesz o tej porze roku!

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code