Jak zarezerwować nocleg bez karty kredytowej? Wygodny sposób.

Poszukując miejsca noclegowego w mieście, do którego udajemy się w celach prywatnych czy służbowych, coraz częściej posługujemy się wygodnymi serwisami, umożliwiającymi szybkie i sprawne znalezienie hotelu, optymalnie dostosowanego do potrzeb konkretnego klienta Opłata za rezerwację pokoju hotelowego na wakacje czy wyjazd biznesowy może być dokonana przy użyciu karty kredytowej, jednakże nie każdemu użytkownikowi taka metoda odpowiada. Jak zarezerwować nocleg bez karty kredytowej, kiedy się jej nie posiada bądź nie chce używać?

Wygodna rezerwacja tradycyjnym przelewem

Wiele serwisów internetowych, pośredniczących między klientami a hotelami, oferuje komfortową i bezpieczną możliwość rezerwacji pokoju hotelowego, nawet jeżeli użytkownik nie posiada karty kredytowej. W takiej sytuacji odbywa się to po prostu za pomocą tradycyjnego przelewu na konto. To sprawdzona i bezpieczna metoda, szczególnie dla osób, które z jakichś względów nie chcą lub nie mogą używać kart kredytowych. Przykładem takiego przyjaznego klientowi i jego różnorodnym potrzebom portalu, jest bestwestern.pl.

Jak zarezerwować nocleg bez karty kredytowej
Jak zarezerwować nocleg bez karty kredytowej

Przy wykonywaniu przelewy można skorzystać z usługi bankowości elektronicznej lub udać się do placówki swego banku. Niektórzy klienci korzystają również w dalszym ciągu z usług poczty, w celu zrealizowania przelewu. Wszelkie dane, które są potrzebne do wykonania przelewu, użytkownik serwisu otrzyma na swoje konto e- mail. Preferowaną formę wpłaty wybiera się w procesie rezerwacyjnym. Ważne, by pieniądze dotarły na wskazany numer, ponieważ umożliwia to zarezerwowanie hotelu, co daje klientowi pewność, że po przyjeździe do miasta w celu wypoczynku czy też służbowym, miejsce w obiekcie noclegowym już na niego czeka. To niezwykle komfortowa świadomość, więc większość użytkowników wybiera wcześniejszą rezerwację, nie zaś nerwowe poszukiwania noclegu w ostatniej chwili.

Trzeba jednak pamiętać, że niektóre hotele nie dopuszczają możliwości rezerwacji pokoju bez użycia karty kredytowej, ale w takiej sytuacji na bestwestern.pl. lub innym portalu można znaleźć inną, bardziej przyjazną placówkę.

10 komentarzy

 1. Osoby, które mają problemy z bieżącą płynnością finansową mogą skorzystać z dogodnych form pozyskania środków na bieżącą działalność. Czytałam o tym ostatnio i polecam osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

 2. Warszawa zmienia się na plus – kiedyś jej unikałem, a teraz ma więcej do zaoferowania. Z kumplami lubimy skoczyć do Stolicy na weekend. Szczególnie polecam imprezki sportowe.

 3. Każdy z nas ma inne wymagania. Dla mojej żony ważne jest aby w hotelu była łazienka z prysznicem. Dlatego jeśli hotel mogę opłacić tradycyjnym przelewem i jednocześnie spełnia wymagania żony, to jest już dobrze;)

 4. Najprostsze rozwiązania w każdej dziedzinie pomogą nam spokojniej i wygodniej funkcjonować. Rezerwacja hotelu nie przysparza nam już większych trudności. Tak samo jeśli chodzi decyzje w aranżacji wnętrz domowych – jeśli nasze decyzje będą trafne, będzie nam się lepiej funkcjonowało. A prostota i minimalizm – przede wszystkim!!!

 5. Oddane do użytku w październiku 2014 roku Afrykarium to niespotykany obiekt, jakiego w Polsce jeszcze nie było. Nazwa Afrykarium powstała ze złączenia dwóch słów – Afryka i akwarium. I dosłownie tak, jak mówi nazwa, w ogromnych akwariach przebywają wyłącznie afrykańskie elementy fauny. Ponad dwieście gatunków (a ich liczba stale rośnie) afrykańskich zwierząt wodnych zostało wyeksponowanych w akwariach mieszczących ponad 15 milionów litrów wody. Niektóre zwierzęta wzbudzają ogólny niepokój, a nawet strach, inne powszechną sympatię, natomiast jedno jest pewne – nikt nie przejdzie obok nich obojętnie. Witajcie w podwodnym świecie Afryki!

 6. Zazwyczaj każdy podróżny ma przynajmniej jedną kartę kredytową. Używamy ich do rezerwowania lotów, wynajmowania samochodów lub płacenia za nasze pobyty w hotelu. Ale co, jeśli nie posiadasz karty kredytowej lub nie chcesz jej używać z jakiegokolwiek powodu? Czy są sposoby płacenia za noc w hotelu bez plastiku? W wielu przypadkach znalezienie pokoju bez karty kredytowej może nie być takie proste. Większość marek hoteli chce, abyś wprowadził numer swojej karty, zanim pokój zostanie zarezerwowany. Oczywiście, mają ku temu dobre powody: chcą się upewnić, że się pojawisz, a jeśli tego nie zrobisz, mają sposób na wystawienie Ci rachunku za nie pojawienie się.

 7. Dziś nikt nie wątpi, że technologia i podróże to idealne połączenie. Ta wspólna siła odgrywa również kluczową rolę w naszym sposobie podróżowania: od miejsca wypoczynku, które wybieramy, aż do tego, co robimy, gdy już tam jesteśmy, a nawet w czasie po powrocie z naszej przygody. Jest to tak powszechne, że według badań Google Travel, 74% podróżnych planuje podróże przez Internet, podczas gdy tylko 13% nadal korzysta z biur podróży w celu ich przygotowania.

 8. Ten wzorzec społeczny pojawił się, gdy wyszliśmy z rewolucji przemysłowej, gdzie pracowaliśmy w fabrykach i byliśmy na nogach znacznie częściej. Poprzedził to okres agrarny, w którym wykonywaliśmy pracę na polach. Szybko do dziś, gdy staliśmy się społeczeństwem opartym na informacjach, w wyniku czego wielu z nas siedzi przy biurkach przez cały dzień i nie korzysta z fizycznego ruchu w pracy w polu lub w fabryce.

 9. W miarę wzrostu długości życia, liczby i odsetek osób starszych w najbardziej uprzemysłowionych i wielu krajach rozwijających się, zasadnicze pytanie brzmi: czy temu starzeniu się społeczeństwa będzie towarzyszyć trwałe lub poprawione zdrowie, poprawa jakości życia oraz wystarczające zasoby społeczne i ekonomiczne . Odpowiedź na to pytanie wynika częściowo ze zdolności rodzin i społeczności, a także nowoczesnych systemów świadczenia usług społecznych, politycznych, ekonomicznych i zdrowotnych, do zapewnienia optymalnego wsparcia osobom starszym.

 10. Zastosowanie olejków eterycznych naturalnie pozyskiwanych z kwiatów, liści, owoców, kory i korzeni przynosi prawdziwe korzyści lecznicze zarówno fizycznie jak i emocjonalnie.
  Wdychanie zapachu olejków eterycznych aktywuje układ limbiczny mózgu, który między innymi kontroluje emocje. Właściwości tych olejków stymulują również centralny układ nerwowy, który monitoruje narządy wewnętrzne i przekazuje sygnały do ​​gruczołów i mięśni.
  Większość marek hoteli chce, abyś wprowadził numer swojej karty, zanim pokój zostanie zarezerwowany. Oczywiście mają dobre powody dla tej procedury: chcą się upewnić, że się pojawisz, a jeśli nie, możesz zapłacić za nie pojawienie się.

Leave a Reply

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

*

code