Poszukując miejsca noclegowego w mieście, do którego udajemy się w celach prywatnych czy służbowych, coraz częściej posługujemy się wygodnymi serwisami, umożliwiającymi szybkie i sprawne znalezienie hotelu, optymalnie dostosowanego do potrzeb konkretnego klienta Opłata za rezerwację pokoju hotelowego na wakacje czy wyjazd biznesowy może być dokonana przy użyciu karty kredytowej, jednakże nie każdemu użytkownikowi taka metoda odpowiada. Jak zarezerwować nocleg bez karty kredytowej, kiedy się jej nie posiada bądź nie chce używać?

Wygodna rezerwacja tradycyjnym przelewem

Wiele serwisów internetowych, pośredniczących między klientami a hotelami, oferuje komfortową i bezpieczną możliwość rezerwacji pokoju hotelowego, nawet jeżeli użytkownik nie posiada karty kredytowej. W takiej sytuacji odbywa się to po prostu za pomocą tradycyjnego przelewu na konto. To sprawdzona i bezpieczna metoda, szczególnie dla osób, które z jakichś względów nie chcą lub nie mogą używać kart kredytowych. Przykładem takiego przyjaznego klientowi i jego różnorodnym potrzebom portalu, jest bestwestern.pl.

Jak zarezerwować nocleg bez karty kredytowej
Jak zarezerwować nocleg bez karty kredytowej

Przy wykonywaniu przelewy można skorzystać z usługi bankowości elektronicznej lub udać się do placówki swego banku. Niektórzy klienci korzystają również w dalszym ciągu z usług poczty, w celu zrealizowania przelewu. Wszelkie dane, które są potrzebne do wykonania przelewu, użytkownik serwisu otrzyma na swoje konto e- mail. Preferowaną formę wpłaty wybiera się w procesie rezerwacyjnym. Ważne, by pieniądze dotarły na wskazany numer, ponieważ umożliwia to zarezerwowanie hotelu, co daje klientowi pewność, że po przyjeździe do miasta w celu wypoczynku czy też służbowym, miejsce w obiekcie noclegowym już na niego czeka. To niezwykle komfortowa świadomość, więc większość użytkowników wybiera wcześniejszą rezerwację, nie zaś nerwowe poszukiwania noclegu w ostatniej chwili.

Trzeba jednak pamiętać, że niektóre hotele nie dopuszczają możliwości rezerwacji pokoju bez użycia karty kredytowej, ale w takiej sytuacji na bestwestern.pl. lub innym portalu można znaleźć inną, bardziej przyjazną placówkę.

Published by Wiktoria Czerwińska

Pracuję od 2008 r. w branży hotelarskiej. Interesuję się projektowaniem wnętrz i zgłębiam tajniki wiedzy na ten temat. Uwielbiam gotować z produktów bio, kocham jogę oraz nordic walking.

Join the Conversation

4 Comments

  1. Osoby, które mają problemy z bieżącą płynnością finansową mogą skorzystać z dogodnych form pozyskania środków na bieżącą działalność. Czytałam o tym ostatnio i polecam osobom prowadzącym działalność gospodarczą.

  2. Każdy z nas ma inne wymagania. Dla mojej żony ważne jest aby w hotelu była łazienka z prysznicem. Dlatego jeśli hotel mogę opłacić tradycyjnym przelewem i jednocześnie spełnia wymagania żony, to jest już dobrze;)

  3. Najprostsze rozwiązania w każdej dziedzinie pomogą nam spokojniej i wygodniej funkcjonować. Rezerwacja hotelu nie przysparza nam już większych trudności. Tak samo jeśli chodzi decyzje w aranżacji wnętrz domowych – jeśli nasze decyzje będą trafne, będzie nam się lepiej funkcjonowało. A prostota i minimalizm – przede wszystkim!!!

Leave a comment

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*

code